MCR18ERTF21R0
MFR.Part #
MCR18ERTF21R0
JLCPCB Part #
C3966364
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS