MCR18ERTF1654
MFR.Part #
MCR18ERTF1654
JLCPCB Part #
C19281722
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS