MCR10EZPJ684
MFR.Part #
MCR10EZPJ684
JLCPCB Part #
C308461
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS