MCR10EZPJ304
MFR.Part #
MCR10EZPJ304
JLCPCB Part #
C510270
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS