MCR10EZPJ133
MFR.Part #
MCR10EZPJ133
JLCPCB Part #
C308430
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS