MCR10EZPJ104
MFR.Part #
MCR10EZPJ104
JLCPCB Part #
C162031
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS