MCR10EZPF8203
MFR.Part #
MCR10EZPF8203
JLCPCB Part #
C308424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS