MCR10EZPF62R0
MFR.Part #
MCR10EZPF62R0
JLCPCB Part #
C308417
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS