MCR10EZPF4023
MFR.Part #
MCR10EZPF4023
JLCPCB Part #
C308398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS