MCR10EZPF2701
MFR.Part #
MCR10EZPF2701
JLCPCB Part #
C308389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS