MCR10ERTJ820
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR10ERTJ820
JLCPCB Part #
C19436901
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS