MCR10ERTJ433
MFR.Part #
MCR10ERTJ433
JLCPCB Part #
C19436155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS