MCR10ERTJ122
MFR.Part #
MCR10ERTJ122
JLCPCB Part #
C19535632
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS