MCR10ERTF9310
MFR.Part #
MCR10ERTF9310
JLCPCB Part #
C4198964
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS