MCR10ERTF76R8
MFR.Part #
MCR10ERTF76R8
JLCPCB Part #
C19525252
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS