MCR10ERTF5901
MFR.Part #
MCR10ERTF5901
JLCPCB Part #
C19306194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS