MCR10ERTF5900
MFR.Part #
MCR10ERTF5900
JLCPCB Part #
C19378032
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS