MCR10ERTF4642
MFR.Part #
MCR10ERTF4642
JLCPCB Part #
C19728233
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS