MCR10ERTF45R3
MFR.Part #
MCR10ERTF45R3
JLCPCB Part #
C19371253
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS