MCR10ERTF4533
MFR.Part #
MCR10ERTF4533
JLCPCB Part #
C19755932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS