MCR10ERTF4320
MFR.Part #
MCR10ERTF4320
JLCPCB Part #
C20439874
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS