MCR10ERTF4222
MFR.Part #
MCR10ERTF4222
JLCPCB Part #
C20436280
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS