MCR10ERTF4220
MFR.Part #
MCR10ERTF4220
JLCPCB Part #
C19446699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS