MCR10ERTF3740
MFR.Part #
MCR10ERTF3740
JLCPCB Part #
C20437881
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS