MCR10ERTF3482
MFR.Part #
MCR10ERTF3482
JLCPCB Part #
C19424345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS