MCR10ERTF3160
MFR.Part #
MCR10ERTF3160
JLCPCB Part #
C19463064
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS