MCR10ERTF3010
MFR.Part #
MCR10ERTF3010
JLCPCB Part #
C20438374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS