MCR10ERTF2801
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR10ERTF2801
JLCPCB Part #
C19591859
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS