MCR10ERTF23R7
MFR.Part #
MCR10ERTF23R7
JLCPCB Part #
C19615289
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS