MCR10ERTF2320
MFR.Part #
MCR10ERTF2320
JLCPCB Part #
C20439846
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS