MCR10ERTF19R1
MFR.Part #
MCR10ERTF19R1
JLCPCB Part #
C20436736
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS