MCR10ERTF1874
MFR.Part #
MCR10ERTF1874
JLCPCB Part #
C20438915
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS