MCR10ERTF1822
MFR.Part #
MCR10ERTF1822
JLCPCB Part #
C20435947
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS