MCR10ERTF1820
MFR.Part #
MCR10ERTF1820
JLCPCB Part #
C19400969
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS