MCR10ERTF1580
MFR.Part #
MCR10ERTF1580
JLCPCB Part #
C19473018
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS