MCR10ERTF1272
MFR.Part #
MCR10ERTF1272
JLCPCB Part #
C19412255
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS