MCR10ERTF1051
MFR.Part #
MCR10ERTF1051
JLCPCB Part #
C19457518
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS