MCR100JZHFLR270
MFR.Part #
MCR100JZHFLR270
JLCPCB Part #
C19526720
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 270mΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS