MCR100JZHFLR180
MFR.Part #
MCR100JZHFLR180
JLCPCB Part #
C5372158
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 180mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS