MCR100JZHF86R6
MFR.Part #
MCR100JZHF86R6
JLCPCB Part #
C19541488
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS