MCR03EZPJ912
MFR.Part #
MCR03EZPJ912
JLCPCB Part #
C253443
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS