MCR03EZPJ751
MFR.Part #
MCR03EZPJ751
JLCPCB Part #
C510262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS