MCR03EZPJ750
MFR.Part #
MCR03EZPJ750
JLCPCB Part #
C253439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS