MCR03EZPJ124
MFR.Part #
MCR03EZPJ124
JLCPCB Part #
C308321
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS