MCR03EZPJ102
MFR.Part #
MCR03EZPJ102
JLCPCB Part #
C114855
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS