MCR03EZPFX9762
MFR.Part #
MCR03EZPFX9762
JLCPCB Part #
C507495
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS