MCR03EZPFX6202
MFR.Part #
MCR03EZPFX6202
JLCPCB Part #
C253392
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS