MCR03EZPFX5362
MFR.Part #
MCR03EZPFX5362
JLCPCB Part #
C507450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS