MCR03EZPFX5102
MFR.Part #
MCR03EZPFX5102
JLCPCB Part #
C253390
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS