MCR03EZPFX4990
MFR.Part #
MCR03EZPFX4990
JLCPCB Part #
C308272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS